Sevnica boljša od Radgončanov
04.12.2017

Rokomet/Odigran 8. krog v II. SRL

Tudi Sevnica boljša od Radgončanov

Prvi decembrski vikend je bil odigran 8. krog tekmovanja v II. SRL in Arcont Radgona je utrpela še en poraz. Radgončani so v Radencih gostili ekipo Sevnice, ki je bila zasluženo boljša. Gostje so na začetku povedli z 0:2 in nato prednost postopoma višali. Občutnejša razlika je nastala v drugem delu prvega polčasa, ko so igralci Sevnice po štirih zaporednih zadetkih povedli s 7:12. Do odmora so nato razliko povišali na +7 (10:17). Radgončani so drugi polčas začeli bolje in rezultat znižali na 14:18. V nadaljevanju so se dvakrat približali na tri gole zaostanka, a popolnega priključka niso uspeli ujeti. Gostje so se tako lahko povsem zasluženo veselili novega para točk.

Arcont Radgona - Sevnica 27:32 (10:17)

Tekmo v Radencih sta pred okoli 100 gledalcev, sodila Anderlič in Čeleš

Arcont Radgona: Perša, Prosenjak; Ivanek 1, B. Šijanec 1, Rojht 2, Ketiš 4, M. Žunič 7 (3), G. Šijanec, Bratkovič 4, Štefanec, Cotič 7, Kolbl, Podlunšek 1. Trener: Mitja Žuran

Sevnica: A. Žičkar, Krnc 1, Kroflič; B. Kolman 1, Mrgole 4, T. Kolman 2, V. Kadilnik, Kuhar 4, Kovač 6, T. Kadilnik, Cigler 6, Bajc 1, T. Žičkar 1, Janev 6 (4). Trener: Aleksander Kuhar.

Sedemmetrovke: Arcont Radgona 3/3, Sevnica 4/4; Izključitve: Arcont Radgona 10 min, Sevnica 16 min.